Link 01.03.2012 :: 11:04 Komentuj (11)


Huuurrraa! Udało się!! :) Serdecznie dziękujeMy wszystkim, którzy trzymali mocno kciukasy ; ) Tomek nadal nie dowierza, ja się super mega cieszę, bo wiem, że bardzo mu na tym zależało ; ) Podczas egzaminu przeczytałam chyba z 1/3 książki, ale postanowiłam nie wychodzić z samochodu, nie rozpraszać Tomka, żeby skupił się tylko i wyłącznie na egzaminie i go zdał. No i proszę! Wracając wstąpiliśmy do starostwa dopytać o pewne rzeczy, Tomek od razu na poczekaniu zapragnął mieć zdjęcia, które zrobiliśmy expressem i zaraz później uiściliśmy opłatę za prawko : ) A później było już tylko świętowanie. Szampan, drinki, gratulacje ; )


Wczoraj kupiłam też zapomnianą przeze mnie taśmę dwustronną, która przyda mi się do robienia winietek, do których nadal jakoś nie mogę się zebrać ; ) A poza tym to lecę zaraz sklejać mój pasek i inne rzeczy, które się porozklejały, a są do uratowania ; )

♪ Elektryczne Gitary - DzieciPOMAGAM

Link 02.03.2012 :: 13:26 Komentuj (19)

Ech.. jak mnie wkurwia podejście ludzi do pewnych spraw.. Byłam dziś w PUPie i wzięłam sobie wniosek na staż. Byłam w 3 placówkach i wszędzie powiedzieli mi, że nie potrzebują nikogo. Jakie to żenujące, iść i się prosić, a oni mają Cię w dupie, mimo, że nic ich to nie kosztuje, bo wszystkie koszty pokrywa PUP! Jestem zniesmaczona.


Pogoda średnia. Od wczoraj trzęsie się coś mokrego w powietrzu. Zero słońca. Jak bym mogła to bym się z łóżka nie ruszała.


Dzwoniła dziś do mnie Pani z banku i proponowała mi kredyt. Swoją drogą to śmieszne, że nawet nie spytała, czy mam jakiekolwiek dochody, dopiero gdy ja jej powiedziałam, że ta oferta mnie nie interesuje, bo nie pracuję, to przyznała mi racje, że dobrze, że poruszyłam tę kwestię, bo jest ona niezbędna do udzielenia kredytu. Mimo wszystko oferta będzie czekała na mnie do 16 marca. O!♪ Armand van Helden - My My My


POMAGAM


Link 03.03.2012 :: 13:43 Komentuj (19)

W taką pogodę chce się żyć! ; )
Dziś czuć wiosnę w powietrzu. Nie to co dwa ostatnie dni.
Szłoby się na jakiś spacer ; )
A u Was jak z pogodą? Też iście wiosenna ; )?

PS. Chyba w końcu znalazłam firmę, która zrobi mi buty na ślub ;)

♪ Sistars - Sutra


POMAGAM


Link 05.03.2012 :: 14:39 Komentuj (8)

pierwszy podmuch wiosny i pierwszy spacer ; )
pies szczęśliwy, a jaki brudnyy! ale za to pachnący bo już po kąpieli ; )


♪ Urszula - Malinowy król


POMAGAM


Link 06.03.2012 :: 15:20 Komentuj (5)

Uwielbiam tę piosenkę.
A pogoda nadal rozpieszcza ; )
♪ Opus - Susanna


POMAGAM


Link 07.03.2012 :: 17:08 Komentuj (7)

Siedzę sobie, zajadam się kisielem bananowo-cytrynowym. Nawet niezły. W zasadzie nie powinnam się objadać takimi rzeczami, bo mimo, że piję codziennie dużo wody, praktycznie jadam słodyczy, chipsów i fast foodów, to moja waga stoi w miejscu. Już mnie szlag trafia! Ślub za pasem, a ja nie mogę zrzucić nawet 2 kg.


Poza tym czekałam dziś na ważny telefon. Nie doczekałam się, ale jestem dobrej myśli, że zadzwoni jutro :)


Pogoda jest bardzo przyjemna, mimo, że lekko mroźna. Aż chce się wstać z łózka, gdy budzi nas słońce.. ; )


PS. Wiem, że część z Was pewnie się już rozliczała, ale jeśli jest wśród Was jeszcze ktoś, kto ma możliwość oddania swojego 1%, to bardzo proszę o pomoc dla mojego kolegi. Pomóżmy mu stać się bardziej samodzielnym.. Serdecznie dziękuję, za każdą pomoc


PS2. Wszystkiego dobrego dla wszystkich kobiet! ; ) oby ten dzień był dla Was lepszy niż dla mnie, bo jak na razie mogę go zaliczyć do dnia największych pechów :D


♪ Amy Winehouse - Rehab

Link 09.03.2012 :: 15:26 Komentuj (15)

Hej, jestem Idol, dziś Światowy Dzień Psa! ; )
♪ Sixpence None The Richer - Kiss Me


POMAGAMLink 12.03.2012 :: 14:45 Komentuj (19)

tak na poprawę humoru, bo u mnie ostatnio pogoda bez słońca, co nie nastraja pozytywnie.. ; )

♪ Marek Grechuta - Dni, których nie znamyPOMAGAM


Link 15.03.2012 :: 12:23 Komentuj (6)

W końcu wyszło słońce, prognoza pogody na najbliższe dni jest zadowalająca. Oby tylko się sprawdziła! ; )


Dziś 15 marca 2012r. Za równe pół roku, czyli 183 dni będzie nasz wielki dzień. Pora zacząć rozglądać się za sukienkami, jednak jakoś nie czuję presji czasu i specjalnie mi się nie spieszy.. ; ) w najbliższym czasie może wybierzemy się po buty dla mnie, a reszta stoi w miejscu. No cóż, najważniejsze rzeczy mamy zarezerwowane, więc bez stresu.. ; )


Wczoraj Tomek odebrał prawo jazdy, już się cieszy i jeździ sobie do pracy jak Pan ; ) Szczerze, to dziwne uczucie po prawie 3 latach po lewej stronie przesiąść się na miejsce pasażera.. ; ) ale w końcu będę miała duużo czasu na rozglądanie się i obserwowanie tego co dzieje się wokół, no i przede wszystkim na zwracanie uwagi i narzekanie, jakie mi czasem fundował Tomek, choć było to naprawdę sporadycznie.. :D


We wtorek byłam u dentysty. Zabieg usuwania kamienia i piaskowanie nie należał do najprzyjemniejszych, jednak przeżyłam go i to bez znieczulenia! Jestem z siebie dumna, bo był to chyba drugi zabieg dentystyczny w moim życiu, który został wykonany bez znieczulenia. Otrzymałam na wyjście od dentysty zakaz szerokiego uśmiechania się :D, żeby moimi pokaleczonymi dziąsłami nie straszyć ludzi. Mówił, że będą strupki, ale strupków nie ma, a zęby bolały mnie tylko cały wtorek i środę, a dziś jest ok ; )


♪ Ida Corr - Let me think about it


POMAGAM


Link 16.03.2012 :: 11:25 Komentuj (11)

więc chodź, pomaluj mój świat.. ; )♪ Anna Jantar - Tyle słońca w całym mieście


POMAGAM


Link 18.03.2012 :: 11:19 Komentuj (12)

wiosna.wiosna.wiosna.
achh.. ależ piękne są te pierwsze ciepłe dni.. ; )


♪ Nosowska & Voo Voo - Nim stanie się tak


POMAGAM


Link 20.03.2012 :: 10:19 Komentuj (13)

W sobotę i niedzielę iście królewska pogoda! Sobota spędzona na działce a niedziela na bardzo przyjemnym spacerze ;)


Wczoraj za to z rana zimno i ponuro, lecz po południu wyszło słońce. Dziś też słońce, lecz bardzo chłodny wiatr. Mimo wszystko, samo słońce nastraja bardzo pozytywnie.


Wczoraj cały dzień nie miałam internetu, myślałam, że to jakaś chwilowa przerwa, lecz gdy dziś rano znów go nie było postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce. Zadzwoniłam do mojego dostawcy internetu i ot Pan wytłumaczył mi przez telefon jak mam naprawić sobie internet. Po prostu zresetowały się ustawienia routera. To chyba ich wina, bo ponoć już wczoraj było u nich dużo osób, które narzekały na brak internetu ; )


Czekam na ważną przesyłkę i mam nadzieję, że przyjdzie w przeciągu 4 dni, tak jak napisane było na stronie ; )


Poza tym to dowiedziałam się dziś, że najprawdopodobniej pójdziemy na 18stkę do kuzyna Tomka. OMG! Nie wiem jak się tam odnajdę ;D A swoją droga to nie wiem kompletnie co daje się teraz na 18ste urodziny.. Kasę? A może jakiś śmieszny gadżet? Macie jakieś pomysły ;)?


PS. Zamówiłam sobie buty na ślub! :D Będą w sobotę ♥

♪ Sixteen - Obudź we mnie swoją Wenus


POMAGAM


Link 21.03.2012 :: 11:45 Komentuj (7)

Bardzo, bardzo bym chciała mieć lepsze zdanie o moich przyszłych teściach, no ale się nie da. Ostatnio rozmawialiśmy z Tomkiem na temat wesela i finansów. Najprawdopodobniej uda nam się odłożyć cała sumę, bo do wesela jeszcze pół roku, jednak jak wiadomo, w życiu są różne sytuacje, czasem wyskoczą jakieś wydatki i może być klops. Dlatego stwierdziliśmy, że ew. pożyczymy od kogoś tysiaka (bo więcej nam nie trzeba będzie), podkreślam ewentualnie. No i z racji tego, że Tomka rodzice nie dokładają ani złotówki, bo dla nich ważniejszy jest nowy samochód niż wesele syna, zapytałam Tomka, czy jeśli by nie kupili samochodu do naszego wesela, to czy by nam pożyczyli ten tysiąc złotych (jeśli by nam brakło), a my oddalibyśmy im je w NIEDZIELĘ po weselu, bo nie mam ochoty mieć u nich żadnych długów. Tomek oczywiście zapytał rodziców, czy mogłoby tak być, na co usłyszał odpowiedź: "na razie nie ma takiej opcji, bo my chcemy kupić auto przed weselem". No myślałam, że mnie krew zaleje, bo pewnie nawet jeśli by go nie kupili to i tak nam nie pożyczą! Im to trzeba pożyczać, ale jak oni mają pożyczyć to już NIE MA TAKIEJ OPCJI! Powiedziałam Tomkowi, żeby mi więcej nie opowiadał co jeszcze powiedzieli, bo nie chcę się denerwować. Jak widać łatwiej będzie pożyczyć te pieniądze od kogoś znajomego niż od rodziny. Podsumuję ich tak: wstrętne, bezczelne sknerusy! I ja im mam kupować jeszcze kwiaty na rocznicę ślubu? Zarzekłam się, że tego nie uczynię, choć mieliśmy taki zamiar (ich 30 rocznica ślubu wypada 3 dni po naszym ślubie i chcieliśmy im wręczyć na weselu kwiaty i zadedykować piosenkę). Ale nie.. niedoczekanie ich, że to nastąpi! Z jakiej racji ja mam im coś dawać, skoro oni nawet trochę nie chcą nam pomóc? I znając ich to nigdy nic od nich nie dostaniemy. Nie, to nie. Mam ich gdzieś ; ) Poza tym od całej tej akcji z telewizorem w listopadzie się z nimi nie widziałam i nie zamierzam tam nawet chodzić. O! ; )


Może to głupio pisać o takich sprawach tutaj, ale musiałam to z siebie wyrzucić i od razu mi lepiej ; )

♪ Coma - Daleka droga do domu


POMAGAM


Link 22.03.2012 :: 12:00 Komentuj (14)


pogoda dziś może nie jest wiosenna, ale liczę na ciepły weekend ; )
taki ciepły jak to zdjęcie ; )


♪ Lao Che - Bóg zapłaćPOMAGAM


Link 23.03.2012 :: 15:47 Komentuj (11)


słońce.
i więcej nic nie trzeba.. ; )


♪ Czesław Śpiewa - Wesoły kapeluszPOMAGAMLink 26.03.2012 :: 18:45 Komentuj (6)


po ciepłym weekendzie, czas na dni ze słońcem i lodowatym, przeszywającym wiatrem.

♪ AnDalpha - Gdybym był BogiemPOMAGAM


Link 27.03.2012 :: 11:02 Komentuj (28)

Niby jest słońce, ale na dworze bardzo mroźno. Przerażają mnie też prognozy pogody na najbliższe dni i zapowiadane opady deszczu ze śniegiem. Pocieszające jest to, że pogodynki twierdzą, że ziemia będzie na tyle nagrzana, że śnieg od razu będzie topniał. Ale mimo wszystko, sam fakt śniegu w kwietniu nie jest pocieszający ; )


Ważna przesyłka, na którą czekałam dotarła już w zeszłym tygodniu ; ) Jest to prezent na ślub koleżanki, na który idziemy w niedzielę wielkanocną (Manna - nie wiem czy wiesz, ale nasza wspólna koleżanka z klasy Anna M. wychodzi za mąż ; )) Kupiliśmy im porządne sztućce z Gerlacha, mam nadzieję, że będą zadowoleni. Ale teraz mam mały problem. Są one zapakowane w folię (taką a'la folia na bombonierce) i z jednej strony bym ją ściągnęła, bo jest ona dziurawa w jednym miejscu (już w takiej formie do mnie dotarły) i poprzecierana - jednym słowem wygląda na brudną. Poza tym przy pakowaniu będzie nieładnie odstawała pod papierem no i chciałabym zobaczyć, czy ze sztućcami wszystko w porządku.. ; ) A z drugiej strony to wcale bym jej nie ściągała, bo przynajmniej widać, że są fabrycznie zapakowane. Ale tak się kiedyś zastanawiałam, że przecież jak chcielibyśmy je zobaczyć w sklepie, to pewnie folia zostałaby ściągnięta? ; > A może się mylę ? ;D


Poza tym w niedzielę wyciągnęłyśmy przyszłą Pannę Młodą na sesję zdjęciową. Zabawa była przednia, czekamy na efekty ;D Szczerze, to już bym chciała zobaczyć te zdjęcia :D


W sobotę odebrałam buty ślubne ; ) Obecnie jestem na etapie rozbijania ich, bo są dość sztywne i już teraz wiem, że obowiązkowe będą zapiętki. Mam nadzieję, że się rozchodzą i wytrzymam w nich całą noc, a jeśli nie, to wezmę jakieś inne na zmianę i po kłopocie ; )


Poza tym ciągle denerwują mnie moi przyszli teściowie, którzy znów głupio pytają się Tomka czy nie pożyczy im.. uwaga uwaga 6 tys na nowy samochód (swoją drogą ciekawe czym się kierują w doborze kwoty, bo początkowo było to 10 tys, później 12 a teraz nagle 6 ; )) Mam już ich serdecznie dosyć. To już ich 3 próba "pożyczenia" pieniędzy. Na szczęście nieudana.


Na polepszenie humoru załączam pozytywnie kolorowe zdjęcie ; )

♪ Blenders - Ciągnik
POMAGAM


Link 28.03.2012 :: 12:39 Komentuj (18)

pozytywnie.
nie wyłączaj mi tego.
w tym, że jest dobrze chyba nie ma nic złego?

♪ L.U.C - Happy end and up happy hands


POMAGAM


Link 31.03.2012 :: 14:05 Komentuj (22)

dziękuję za 72 wspólne miesiące
za 7801 komentarzy
i za to, że bez Was nie byłoby tych 461 wpisów ; )
ten fotolog to praktycznie 1/4 mojego życia ; )
♪ Adele - Rolling In The Deep
O mnie ; e-mail ; Wyślij wiadomość ; [Księga gości]


Szablon wykonany przez fantasmagorie. Kopiowanie zabronione !